Dwa tygodnie przerwy naszej młodzieży

Treningi oraz rozgrywki ligowe naszych najmłodszych zawodników zostały zawieszone. To wskutek wprowadzonego przez rząd rozporządzenia, które nie zezwala na korzystanie z obiektów sportowych przez „dzieci i młodzież uczestniczącą we współzawodnictwie sportowym". Obostrzenia obowiązują od minionej soboty (27 marca) do piątku 9 kwietnia.

Ostatnim meczem, który naszym chłopakom udało się rozegrać było piątkowe (26 marca) starcie trampkarzy z rezerwami Odry Opole, zakończone remisem 2:2. Od tego czasu wszystkie zespoły z naszej Akademii mają przymusową przerwę, podczas której realizują jedynie indywidualne treningi. Tyczy się to również juniorów rywalizujących w Makroregionalnej Lidze Juniorów.

Na razie nie znamy terminów zaległych spotkań. Mamy jednak nadzieję, że to ostatnia taka przerwa w tym sezonie i od drugiego weekendu kwietnia wszystkie nasze drużyny powrócą do treningów.