Dziękujemy Trenerze!

Po meczu z KGHM ZANAM Polkowice, trener Sebastian Sobczak zrezygnował z prowadzenia drużyny seniorów. Na posiedzeniu Zarządu i po ustaleniach z trenerem Sobczakiem postanowiono przyjąć jego rezygnację z dniem 30.11.2016, kiedy to wygasa jego obecna umowa. W obecnej chwili trwają także poszukiwania nowego trenera, który poprowadzi nasza drużynę w rozgrywkach III ligi.

Sebastian Sobczak pracę w naszym klubie rozpoczął 11 listopada 2013 roku. Wówczas jego zadaniem było uratowanie IV ligi, co bardzo szybko osiągnął. Sezon 2014/2015 to budowa drużyny, która w kolejnym roku miała powalczyć o III Ligę. Ostatecznie sezon 2014/2015 zakończyliśmy na najniższym miejscu podium. Awans uzyskaliśmy już w następnym sezonie, zdobywając 86 punktów, aż o 13 więcej od drugiego zespołu. Pod jego wodzą (1097 dni) rozegraliśmy 100 meczów ligowych w których odnieśliśmy 59 wygranych, 26 remisów i 15 przegranych. Swoim zaangażowaniem i profesjonalnym podejściem do pracy, trener Sobczak zapisał się złotymi głoskami w historii naszego klubu.

Korzystając z okazji, chcielibyśmy podziękować trenerowi Sobczakowi za trzy lata, radości i sukcesów, które przy jego udziale przeżywaliśmy. Życzymy mu także, powodzenia i kolejnych sukcesów w dalszej pracy.

Trenerze – DZIĘKUJEMY.