Grzegorz Dyl: dziękuję wszystkim

Kilka słów wszystkim kibicom chciałby przekazać ustępujący prezes Stali Grzegorz Dyl:

"Kończy się pewien okres w moim życiu, za który chciałem serdecznie podziękować. Dziękuję trenerom, zawodnikom oraz działaczom klubu, którzy przez ostatnie lata ze mną współpracowali. Dziękuję kibicom za wsparcie, ale także za krytyczne i konstruktywne opinie. Dziękuję Zarządowi klubu za wsparcie i nieocenioną pomoc przez ostatnie lata.

Już od dłuższego czasu zastanawiałem się na swoją kandydaturą na ponowną kadencję, ale względy rodzinne i zawodowe nie pozwalały mi na stuprocentowe zaangażowanie się w działalność w Stali. Ostatnie lata to okres wielu radości związanych z klubem, nieraz też przeżywałem smutek i żal po przegranych meczach, ale zawsze z dumą i podniesioną głową szliśmy jako klub do przodu. Cieszę się, że zebrała się grupa ludzi na czele z Prezesem Piotrem Scąbrem, która chce kontynuować rozwój klubu i na pewno będę za nich trzymał kciuki oraz służył pomocą.

Nie piszę 'żegnajcie', bo jeszcze usłyszycie mój głos na meczach.

Jeszcze raz wszystkim dziękuję i do zobaczenia.

Była, jest i będzie…"

fot. Jacek Nałęcz/www.pilkaopolska.pl