Piotr Scąber nowym Prezesem BTP Stal Brzeg

W piątek, 1 kwietnia 2022 roku odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze BTP Stali Brzeg, podczas którego wybrano władze naszego klubu. Nowym Prezesem Zarządu został 52-letni Piotr Scąber.

Zebranie rozpoczęło się od przedstawienia sprawozdania merytoryczno-finansowego za 2021 rok przez Prezesa Grzegorza Dyla. Następnie zarząd klubu otrzymał absolutorium, a później prowadzący przeszedł do kolejnego punktu obrad, jakim były wybory nowych władz klubu.

O kolejną kadencję nie zamierzał ubiegać się dotychczasowy prezes Grzegorz Dyl. Zgłoszona kandydatura Piotra Scąbra, który w przeszłości był kierownikiem zespołu Stali oraz zasiadał w zarządzie klubu, otrzymała ogromne poparcie i tym samym został on wybrany nowym Prezesem klubu.

Grono członków zarządu uzupełnili Zbigniew Dychus, Mariusz Firek, Arkadiusz Bednarczyk i Piotr Gancarz, natomiast członkami komisji rewizyjnej zostali Józef Kowalczyk, Jacek Juchniewicz i Bogusław Maligranda.

Na zdjęciu nowi członkowie Zarządu. Stoją od lewej: Piotr Gancarz, Mariusz Firek, Piotr Scąber (Prezes), Arkadiusz Bednarczyk i Zbigniew Dychus.

W tym miejscu chcielibyśmy podziękować ustępującym członkom poprzedniego Zarządu: Grzegorzowi Dylowi, Bogdanowi Pniewskiemu, Januszowi Dziurze i Markowi Zwierzyńskiemu za ich pracę dla Stali, mnóstwo wysiłku oraz poświęconego czasu dla klubu, życząc jednocześnie powodzenia w życiu prywatnym. Panowie – zawsze będziecie mile widziani na meczach naszej drużyny!

Nowym władzom Stali życzymy owocnej pracy oraz wielu sukcesów.

Wywiad z Prezesem Scąbrem już wkrótce ukaże się na naszej stronie internetowej.

ZARZĄD KLUBU:

Piotr Scąber - Prezes