II Liga Trampkarzy: Stal - Jedność Rozmierka 6:0

Bardzo dobry mecz rozegrali nasi trampkarze, którzy w II Lidze Trampkarzy, wysoko (6:0) pokonali lidera tabeli Jedność Rozmierkę. Gola dla Stali zdobyli: Oskar Solecki, Bartosz Łukawiecki x2 oraz Dominik Chyrzyński x3!

Wczorajszy mecz przebiegał pod dyktando naszych zawodników, którzy od pierwszego gwizdka narzucili swoje warunki gry. Prowadzenie 2:0, po pierwszej połowie nie odzwierciedlało naszej przewagi. W drugiej części przy posiadaniu piłki w około 85 % i kilku niewykorzystanych sytuacjach, młodzi „Stalowy” dorzucili jeszcze 4 gole i mogli cieszyć się z pokonania lidera.

II Liga Trampkarzy gr. 2, XI kolejka

Stal – Jedność Rozmierka 6:0

(Solecki, Łukawiecki x2, Chyrzyński x3)

Stal: Jaskuła Miłosz, Foryś Mateusz, Dobrowolski Konrad, Nowacki Kasjan, Harasimczuk Dawid, Lipka Jakub, Chyrzyński Dominik, Sacha Patryk, Migacz Jakub, Stanek Grzegorz, Solecki Oskar, Kłoda Marcel, Lipka Arkadiusz, Pasieski Adam, Łukawiecki Bartosz, Bugiel Kacper, Mikuła Jakub, Oskar Wojciechowski.Trener Miłosz Terlecki.