II Liga Trampkarzy: Stal Osowiec - Stal 2:4

W pierwszym meczu rundy wiosennej II Ligi Trampkarzy nasza drużyna, w meczu wyjazdowym pokonała Stal Osowiec 4:2. Po X kolejkach drużyna trenera Miłosza Terleckiego zajmuje w tabeli 3 miejsce.

Mecz dla naszej drużyny rozpoczął się wyśmienicie bowiem już w 7 minucie, po golu Dawida Harasimczuka wyszliśmy na prowadzenie. Miejscowi wyrównali w 25 minucie, kiedy to „11” po faulu Oskara Wojciechowskiego na gola zamienił jeden z zawodników gospodarzy.

W drugiej połowie pokazaliśmy jeszcze lepszą piłkę i zasłużenie wygraliśmy ją 3:1. Gola dającego nam prowadzenie w 46 minucie zdobył Dominik Czyżyński, który golem w 67 minucie „klepnął” nasza wygraną. W międzyczasie swoją bramkę dobył także Jakub Kiełtyka. Gospodarze odpowiedzieli tylko jednym trafieniem i dzięki temu nasza drużyna mogła cieszyć się ze zwycięstwa oraz trzech punktów.

II Liga Trampkarzy gr. 2

Stal Osowiec – Stal 2:4

(Harasimczuk, Czyżyński x 2, Kiełtyka)

Stal: Miłosz Jaskuła, Marcel Kłoda, Tomasz Dębski, Krystian Skarżyński, Arkadiusz Lipka, Mateusz Dubiński, Grzegorz Stanek, Jakub Lipka, Dawid Harasimowicz, Jakub Kiełtyka, Jakub Szutkowski, Dominik Chyrzyńsk, Oskar Wojciechowski, Olaf Magusiak. Trener: Miłosz Terlecki.