Remis trampkarzy w OLT

W pierwszej kolejce rundy wiosennej, nasi trampkarze podejmowali drużynę Piasta Strzelce Opolskie. Spotkanie odbyło się z kilkuminutowym opóźnieniem, ponieważ goście mieli problemy w trakcie podróży. Po X kolejkach nasza drużyna zajmuje 6 miejsce w tabeli Opolskiej Ligi Trampkarzy.
Od początku drużyna gości nastawiła się na grę z kontrataku, zostawiając dużo miejsca naszym chłopakom. Jednak brzeżanie nie potrafili sobie poradzić z dobrze broniącą się drużyną gości. Po przechwytach w środku pola Piast bardzo groźnie kontratakował. W pierwszej połowie stworzyliśmy sobie tylko jedną bramkową okazję, jednak jej nie wykorzystaliśmy.
Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie, Stal miała więcej z gry, jednak Piast odgryzał się kontratakami. W drugiej polowie stworzyliśmy sobie kilka dobrych sytuacji do zdobycia bramki, jednak nie zdobyliśmy żadnej i w pierwszym spotkaniu zanotowaliśmy bezbramkowy remis.
Na uwagę zasługuje debiut kilku nowych zawodników: Kacper Martowłos (Rybnios Academy), Michał Simon, Mateusz Jabłoński, Sebastian Nawrocki (UKS Junior Skarbimierz).

OLT, X kolejka

Stal - Piast Strzelce Opolskie 0:0

Stal: Kamil Pasławski, Kacper Bugiel, Arkadiusz Lipka, Jakub Kowalski, Adam Pasierski, Mateusz Tysier, Łukasz Dudzik, Jakub Migacz, Bartosz Łukawiecki, Sebastian Nawrocki, Jakub Mikuła, Kacper Martowłos, , Michał Simon, Patryk Sacha, Javier Szatkowski, Patryk Ostern, Mateusz Jabłoński. Trener: Wojciech Kaszub.