Juniorzy: lekcja futbolu w Chorzowie

Zdecydowaną porażką zakończyła się niedzielna wyprawa naszych juniorów do Chorzowa. Na tak wysoki wynik (0:7) wpływ miał głównie fatalny początek meczu w wykonaniu brzeskiego zespołu.

Młodzi piłkarze Ruchu po 11 minutach prowadzili bowiem aż 4:0! "Niebiescy" przed przerwą dorzucili jeszcze dwa trafienia. Druga część gry wyglądała już dużo lepiej, a Stalowcy mieli nawet swoje szanse. Za każdym razem znakomicie interweniował jednak bramkarz miejscowych, dzięki czemu chorzowianie wciąż nie stracili jeszcze gola w tych rozgrywkach. Na kilka minut przed końcem Ruch trafił do naszej siatki po raz siódmy, tym samym ustalając wynik spotkania.

Mamy nadzieję, że chłopaki wyciągną wnioski z tej lekcji i lepiej zaprezentują się w najbliższą niedzielę, kiedy o godzinie 14:00 zmierzą się na własnym obiekcie z Karkonoszami Jelenia Góra.

3. kolejka Makroregionalnej Ligi Juniorów (grupa C)

Ruch Chorzów - Stal Brzeg 7:0

Stal: Firek (70' Gromnicki) - Kudra, Janczak (13' Dudzik), Skrzyszowski, Dobrowolski, Bożek (60' Babijczuk), Wolny (46' Jarosz), Łukasiewicz, Podgórski, Mozoła (60' Kamiński), Kaczmar. Trener Karol Fedunik.