Juniorzy: Stal Brzeg - Celuloza Kostrzyn nad Odrą 6:0

Trzecie kolejne zwycięstwo zanotowali juniorzy Stali występujący w Lidze Makroregionalnej. W niedzielne popołudnie żółto-niebiescy rozbili Celulozę Kostrzyn nad Odrą aż 6:0. Hattrickiem w tym meczu popisał się Maksymilian Podgórski.

Wygrana naszego zespołu nie była zagrożona choćby przez minutę. Strzelanie w 5. minucie rozpoczął Podgórski, który ponadto podwyższył wynik w 29. minucie. Tuż przed przerwą kolejne trafienia zanotował Mozoła oraz ponownie Podgórski, tym razem z rzutu karnego. Wynik 4:0 do przerwy zamknął emocje w tym spotkaniu, a po zmianie stron młodzi Stalowcy nie forsowali już tempa. Udało im się zdobyć jeszcze dwie bramki - w 86. minucie z bliska trafił Kaczmar, a w 90. minucie po strzale Łukasiewicza z dystansu futbolówka odbiła się od słupka i wpadła do siatki.

Nasi zawodnicy mają na swoim koncie już 11 punktów, a przed nimi jeszcze dwa ostatnie mecze w tym sezonie. W przyszłą niedzielę o godzinie 18:00 juniorzy Stali podejmą na własnym obiekcie ekipę Miedzi Legnica.

6. kolejka Makroregionalnej Ligi Juniorów (grupa C)

Stal Brzeg - Celuloza Kostrzyn nad Odrą 6:0 (bramki: Podgórski 5', 29', 42'k, Mozoła 34', Kaczmar 86', Łukasiewicz 90')

Stal: Firek - Janczak, Kudra, Dobrowolski (46' Solecki), Szymczyk (46' Babijczuk), Bożek (65' Kamiński), Stańko, Łukasiewicz, Mozoła (65' Ferkaluk), Podgórski (65' Jarosz), Kaczmar. Trener Amin Stitou.