Paweł Janas gościł na treningu Stali

Środowe zajęcia drużyny seniorów śledził Paweł Janas, były selekcjoner reprezentacji Polski. Dwudniowa wizyta (w środę i czwartek) ma na celu obserwację treningów prowadzonych przez trenera Arkadiusza Batora i jest kolejnym etapem kursu UEFA PRO, w którym udział bierze nasz szkoleniowiec. Trener Stali w sierpniu ubiegłego roku został jednym spośród 24 uczestników organizowanego przez Szkołę Trenerów PZPN kursu. Po jego ukończeniu i pozytywnym zdaniu wszystkich egzaminów Arkadiusz Bator uzyska licencję UEFA PRO, która uprawnia do prowadzenia zespołów na szczeblu centralnym, w tym drużyn z Ekstraklasy.

Panu Pawłowi Janasowi dziękujemy za odwiedziny, a trenerowi Batorowi życzymy powodzenia na dalszych etapach kursu!