Juniorzy: Stal - Małapanew Ozimek 6:0.

W VIII kolejce Opolskiej Ligi Juniorów, Stal pewnie pokonała Małąpanew Ozimek 6:0 i tym samym została liderem rozgrywek. W ośmiu meczach nasi zawodnicy zanotowali siedem zwycięstw i jeden remis. Legitymują się także świetnym bilansem bramkowym 38-2.

Wygrana 6:0 była najmniejszym wymiarem „kary” jaką wymierzyli „żółto-niebiescy” rywalom. Dominowaliśmy w całym meczu i gdyby sędzia by bardziej skrupulatny ( nie odgwizdane dwa ewidentne „karne”) to mecz ten byłby rozstrzygnięty już po pierwszej połowie. Na szczęście w drugiej części gry zawodnicy Stali pokazali że nieprzypadkowo są w czołówce tabeli, aplikując gościom aż 4 bramki.

VIII kolejka Opolskiej Ligi Juniorów

Stal Brzeg – Małapanew Ozimek 6:0

(1:0 Mendak, 2:0 Doszna, 3:0 Masłowski (k), 4:0 Kędra, 5:0 Masłowski (k), 6:0 Janeczek)

Stal: Guźniczak- Drozd (62’ Hrynczyszyn), Tokarczyk (55’ Świechowski),Szpulak, Jabłoński, Masłowski, Doszna, Kędra, Rawski ( 46’ Dykus), Mendak (80’ Dylewicz),Janeczek (85’ Urysz).

Trener: Bartosz Kowalski