Jutro (piątek 28.07.2017) ostatni sparing

Już jutro (piątek 28.07.2017) o godz. 18:30 na Stadionie Miejskim w Brzegu nasza drużyna rozegra ostatni mecz sparingowy przed startem rozgrywek 2017/2018.

Meczem z Małąpanwią Ozimek nasz zespół zakończy sparingowe granie. Kadra zespołu powoli się krystalizuje a do już zakontraktowanych Bonisławskiego i Pożaryckiego wkrótce powinni trafić kolejni zawodnicy.

Nasz jutrzejszy przeciwnik czyli Małapanew Ozimek to jedna z bardziej znanych „marek” piłkarskich w naszym województwie. Poprzedni sezon nasi rywale zakończyli na czwartym miejscu IV Ligi opolskiej. Bardzo młoda drużyn dość długo walczyła o awans ale ostatecznie na kilka kolejek przed końcem musiała „odpuścić”.

Do startu „Ligi” zostało już tylko dziewięć dni. Zawodnicy (także Ci, którzy mają wzmocnić nasza drużynę) mocno trenują. Jutro przed nimi sprawdzian generalny, pokazujący „gdzie są”. Jak wypadnie? Zobaczymy jutro!

Stal – Małapanew Ozimek

28.07.2017 godz. 18:30