Kamil Ograbek: to był ciężki mecz

Swoimi refleksjami po meczu Stal - MKS podzielił się z nami Kamil Ograbek, który zaliczył asystę przy zwycięskiej bramce.

- To był ciężki mecz, ale tego właśnie się spodziewaliśmy i byliśmy na to gotowi. W pierwszej połowie przejęliśmy inicjatywę w meczu i nie pozwalaliśmy przeciwnikom na zbyt dużo, powinniśmy zamknąć ten mecz już w pierwszej połowie. Na drugą część spotkania wyszliśmy skoncentrowani i zdeterminowani, szybko udało nam się strzelić gola. Niestety później mieliśmy kilka swoich problemów i to Kluczbork doszedł do głosu, ale bardzo dobrze się broniliśmy i dowieźliśmy ten wynik do końca. Pracujemy dalej i walczymy za tydzień o kolejne 3 punkty - powiedział boczny obrońca żółto-niebieskich.

fot. Przemysław Nijakowski