Kancelaria Podatkowa Sp. z o.o. nadal gra ze Stalą!

Z dużą satysfakcją możemy poinformować, iż przedłużona została współpraca pomiędzy naszym klubem a Kancelarią Podatkową Sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu przy ul. Dzierżonia 16!

Kancelaria Podatkowa Sp. z o.o. to rodzinna firma działająca na rynku od 1992 roku, której współwłaścicielami są Elżbieta Konopka, Marcin Konopka i Eliza Konopka. Na przestrzeni lat Kancelaria wypracowała sobie wizerunek godnej polecenia, solidnej i rzetelnej firmy.

Kancelaria Podatkowa Sp. z o.o. wspiera rozwój swoich klientów m.in. poprzez:
- minimalizację ryzyka podatkowego
- prowadzenie rachunkowości i ewidencji podatkowych
- kadry, płace, ZUS
- kompleksową obsługę Firm
- organizację księgowości i rachunkowości
- nadzór podatkowy
- zapewnienie szybkiej informacji o pojawiającym się ryzyku i zmianach w prawie podatkowym

Firma obsługuje zarówno spółki handlowe, cywilne, jak również osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, oferując swoją pomoc już na etapie jej rejestracji.

Serdecznie dziękujemy firmie Kancelaria Podatkowa Sp. z o.o. oraz jej właścicielom za wieloletnie świadczenie usług na rzecz naszego klubu na bardzo wysokim poziomie, jednocześnie wyrażając zadowolenie z przedłużenia współpracy.

Kancelaria Podatkowa Sp. z o.o.
Brzeg, ul. Dzierżonia 16
kontakt: tel. 77 416 95 59, 603 993 749