KARNETY W SPRZEDAŻY!

Informujemy, iż od soboty rusza sprzedaż karnetów na rundę jesienną III-ligowych rozgrywek! Karnety będzie można zakupić w sobotę 25 lipca od godziny 10:00 do 11:00 (przed sparingiem z Polonią Bytom) oraz w poniedziałek, wtorek i środę w godzinach od 18:00 do 19:00. Sprzedaż będzie prowadzona przy wejściu na stadion, w miejscu w którym zazwyczaj sprzedawane są bilety. W ramach karnetu będzie można zobaczyć wszystkie 9 meczów, które nasza drużyna rozegra na własnym stadionie w rundzie jesiennej.

Ceny karnetów kształtują się następująco: NORMALNY - 100 zł, ​ULGOWY - 70 zł (młodzież do lat 18, kobiety, emeryci i renciści) oraz DLA DZIECI DO LAT 12 - 10 zł.

Jakie są korzyści z zakupu karnetu?

- mamy zapewnione miejsce na stadionie w każdym meczu (przy obecnie obowiązujących obostrzeniach, na stadionie będzie mogło przebywać najwyżej 50% pojemności trybun)

- oszczędzamy pieniądze

- wspieramy klub

- nie musimy się martwić kupnem biletu przed każdym meczem, przez co kolejki w kasach będą krótsze

- te osoby, które w sobotę kupią karnet, będą miały możliwość obejrzenia sparingu z Polonią Bytom (przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności, tj. założeniu maseczki aż do momentu dotarcia na trybunę, dezynfekcji rąk przy wejściu i zachowaniu 1,5-metrowego dystansu społecznego).

Jednocześnie informujemy, iż zmianie uległy ceny biletów na III-ligowe mecze. Począwszy od meczu z Lechią Zielona Góra, bilet normalny kupimy w cenie 12 zł, bilet ulgowy (kobiety, emeryci i renciści oraz młodzież do lat 18) w cenie 8 zł, natomiast cena biletu dla dzieci do 12 lat wyniesie 2 zł. Podwyżki są niestety spowodowane pandemią i wyższymi kosztami ponoszonymi przez klub w dniu organizacji meczu (organizacja środków dezynfekcyjnych, większej liczby służb porządkowych oraz środków ochronnych dla tych osób), dlatego liczymy na zrozumienie tej sytuacji.

Oczywiście na meczach będą obowiązywały ścisłe rygory sanitarne, tj. dezynfekcja rąk, przejście na trybunę w maseczce i zachowanie 1,5-metrowego dystansu społecznego (a więc zajmowanie co drugiego krzesełka na trybunach). Więcej o kwestiach organizacyjnych napiszemy w przyszłym tygodniu, tuż przed meczem z Lechią Zielona Góra.

ZACHĘCAMY DO ZAKUPU KARNETÓW!