Maciej Suski powołany do reprezentacji Polski!

Z ogromną dumą możemy poinformować, że urodzony w 2006 roku zawodnik Stali Maciej Suski został powołany do reprezentacji Polski U-15! Brzeżanin znalazł się na 28-osobowej liście zawodników, którzy zostali powołani przez trenera Rafała Lasockiego na zgrupowanie konsultacyjne w Wałbrzychu w dniach 14-17 czerwca.

Maciek swoje pierwsze kroki stawiał w UKS Eurotalent 2010 Brzeg, skąd przeniósł się do AP Śląska Wrocław. Stamtąd powrócił do Brzegu, tym razem do Stali, gdzie od wielu miesięcy wyróżniał się na tle swoich rówieśników. Dostrzegł to również trener pierwszego zespołu Arkadiusz Bator i młody zawodnik od początku kwietnia rozpoczął treningi z drużyną seniorów, a w ubiegłą sobotę znalazł się nawet na ławce rezerwowych podczas meczu III ligi z MKS-em Kluczbork. Wcześniej zadebiutował już w sparingu pierwszego zespołu z Wieczystą Kraków.

To ogromny sukces nie tylko samego klubu, ale przede wszystkim młodego brzeżanina. Maciek, serdecznie gratulujemy zarówno tobie, jak i rodzicom oraz życzymy powodzenia na zgrupowaniu!

fot. KS Wieczysta Kraków