Maksymilian Podgórski i Mikołaj Kudra w kadrze seniorów

Do kadry seniorów przed nowymi rozgrywkami zostali włączeni wyróżniający się juniorzy - Maksymilian Podgórski i Mikołaj Kudra. Obaj pochodzą z Brzegu i swoją dobrą postawą w letnim okresie przygotowawczym udowodnili, że będą walczyć o otrzymanie jak najwięcej szans na poziomie III ligi.

Maksymilian Podgórski urodził się 6 sierpnia 2002. Swoje pierwsze kroki w piłce stawiał w młodzieżowych drużynach Stali, a następnie występował w juniorach Pomologii Pruszków i FC Wrocław Academy. Ostatni sezon spędził właśnie w zespole z Wrocławia. Podgórski trenuje z drużyną seniorów od końcówki maja. W meczach sparingowych pokazał się z niezłej strony (zdobył m. in. dwie bramki w sparingu z Brazylijczykami) i dał sygnał, że zamierza walczyć o swoje miejsce w zespole, a w przyszłości stanowić o sile naszej drużyny. Jego nominalną pozycją jest środek pomocy.

Mikołaj Kudra urodził się 4 marca 2002 roku i podobnie jak Maks występuje na pozycji środkowego pomocnika. Swoją przygodę z piłką rozpoczynał w młodzieżowych drużynach Junior Skarbimierz. W ostatnim czasie piłkarskiego rzemiosła uczył się w Pomologii Pruszków, gdzie występował w zespołach juniorów młodszych i juniorów starszych.

Chłopaki, witamy i życzymy jak najwięcej występów w pierwszej drużynie!