Marcin Domagała po meczu z Chemikiem

O komentarz po wygranym meczu pucharowym i awansie do 1/2 finału poprosiliśmy trenera – Marcina Domagałę.

–Bardzo się cieszę z realizacji celu, jakim był awans. Troszkę to kosztowało nerwów nas i kibiców, ale wynik świadczy o naszej dominacji. Niepotrzebnie straciliśmy bramkę w tej fazie meczu i wkradła się nerwowość w nasze poczynania, ale opanowaliśmy sytuację i myślę, że możemy być z tego meczu zadowoleni. Cieszy mnie to, że drużyna się podniosła po szybko straconej bramce. To buduje zespół. Takie momenty, w których się przegrywa, nie spuszcza się głowy, tylko goni wynik i kończy się to naszą wygraną - to cieszy i podnosi morale drużyny–powiedział po zwycięskiej inauguracji rundy trener Stali Marcin Domagała.

–Oczywiście są jeszcze elementy do poprawy, mamy jeszcze parę rzeczy które należy skorygować, ale gdyby tego nie było, to bylibyśmy za spokojni–zakończył szkoleniowiec żółto-niebieskich.