Marcin Niemczyk kolejnym wzmocnieniem!

Kolejnym nowym zawodnikiem żółto-niebieskich został Marcin Niemczyk! Środkowy pomocnik także trafia do naszej drużyny z Ruchu Zdzieszowice.

Marcin urodził się 2 lutego 1996 w Starych Siołkowicach. Jego pierwszym klubem był Start Siołkowice, w którym to występował w drużynach młodzieżowych. Stamtąd na rok trafił do juniorów opolskiej Odry, a następnie przez trzy sezony reprezentował juniorów Pomologii Pruszków. Kolejnym, ważnym etapem w jego karierze była Odra Opole. To właśnie tam na przestrzeni trzech sezonów wystąpił w 54 meczach, zdobywając łącznie 7 bramek. Z Opola na jeden sezon Marcin przeniósł się do Kluczborka. Z tamtejszym MKS-em nie zdołał się utrzymać w II lidze, gdzie zanotował 19 meczów i 2 gole. Ostatnie dwa lata Marcin Niemczyk spędził w Ruchu Zdzieszowice, będąc ich podstawowym zawodnikiem. Łącznie w "Zdzichach" zagrał w 39 spotkaniach, zdobywając 8 bramek. To ostatni sezon był dla Niemczyka bardzo udany, gdyż 17 meczów i 6 bramek dało mu miano najlepszego strzelca swojego zespołu. We wrześniu ubiegłego roku to właśnie nasz nowy zawodnik zdobył jedyne trafienie (z rzutu karnego) w spotkaniu Stali z Ruchem, przegranym 0:1. To Marcin był również tym, który we wczorajszym sparingu z Rychtalem zdobył dwie bramki.

Witamy i życzymy wielu udanych występów!