Mateusz Ogrodowski nowym obrońcą żółto-niebieskich!

Kolejnym nowym zawodnikiem w naszym zespole jest środkowy obrońca ze sporym doświadczeniem w II i III lidze - Mateusz Ogrodowski (1,90m; 86 kg)!

Mateusz urodził się 2 czerwca 1996 w Gorzowie Wielkopolskim i to tam stawiał pierwsze piłkarskie kroki w miejscowych GKP i MKP. Na poziomie III ligi zadebiutował w Stilonie w sezonie 2014/15 i do dziś rozegrał na tym szczeblu 44 mecze, w których zdobył 3 bramki. W 2018 roku trafił do grających na drugoligowym szczeblu Błękitnych Stargard i wystąpił tam w 20 spotkaniach. Przed poprzednim sezonem wrócił do Stilonu Gorzów, będąc podporą wicemistrza lubuskiej IV ligi.

W meczach sparingowych Mateusz zaprezentował się jako silny i waleczny obrońca, który potrafi się odnaleźć również w polu karnym rywali (to Ogrodowski zdobył jedyną bramkę w sparingu z MKS Kluczbork).

Witamy w Stali i życzymy powodzenia!