Marcin Nowacki: dużo dali nam dziś zmiennicy

- Był to ciężki mecz, nie obfitujący w wiele sytuacji bramkowych. Wiedzieliśmy, że łatwo nie będzie, z Foto-Higieną zawsze grało się bardzo ciężko, trener Pikaus też dobrze przygotował swój zespół do meczu z naszą drużyną. W pierwszej połowie "Gacianka" grała dokładnie to, co my chcieliśmy grać, natomiast my nie realizowaliśmy swojego planu. Dzisiaj dużo dali nam zmiennicy. Gdy drużynie nie idzie, to właśnie po to ma się szeroką kadrę, by wówczas reagować. Zmiany tchnęły w nas nadzieję na wygraną. Ogólnie był to słaby mecz w naszym wykonaniu i mam nadzieję, że taki prędko już nam się nie zdarzy. Jedynie trzy punkty mnie cieszą, choć z drugiej strony to one były dzisiaj najważniejsze - powiedział po zwycięskim (2:0) spotkaniu z Foto-Higieną Gać trener Marcin Nowacki.

fot. Janusz Pasieczny/www.glospowiatu24.pl