Marcin Nowacki: złapaliśmy duży luz w grze

Trener Marcin Nowacki skomentował kolejne zwycięstwo swojej drużyny. Tym razem żółto-niebiescy pokonali Carinę Gubin 3:0. Oto, co po meczu powiedział szkoleniowiec brzeżan:

- Nie ulega wątpliwości, żeby byliśmy zespołem lepszym. Zawodnicy dobrze zrealizowali plan, jaki nakreśliliśmy sobie przed spotkaniem. Wiedzieliśmy, że Gubin gra krótkimi podaniami, chcą budować grę od tyłu i dlatego też wczoraj ustawiliśmy się nisko, pod atak szybki i z kontrataków strzeliliśmy dwie bramki. Jestem bardzo zadowolony z gry defensywnej, tutaj widzę ciągły progres, a nasze zachowania na boisku wyglądają coraz lepiej. Chłopaki rozumieją, jak chcemy grać i realizują to. Złapaliśmy duży luz w swoich poczynaniach i jest to widoczne na murawie. Tak naprawdę od meczu z Polonią Bytom niezmiennie prezentujemy bardzo wysoki poziom gry. W kolejnych spotkaniach nadal chcemy go utrzymać, a wtedy wierzę, że możemy zakończyć sezon na 8. miejscu - powiedział trener.

fot. Janusz Pasieczny