Miłosz Jaskuła: bardzo ważna jest dla mnie regularna gra

Na szybkie cztery pytania odpowiedział nam nowy bramkarz Stali Miłosz Jaskuła.

Wracasz do klubu, w którym stawiałeś swoje pierwsze kroki. Jakie są twoje pierwsze wrażenia po przyjściu do Stali?

Miłosz Jaskuła: Na pierwszy trening przyjechałem z uśmiechem. To bardzo fajne uczucie reprezentować barwy klubu, w którym się zaczynało swoją przygodę z piłką.

Ostatnimi czasy w barwach Wisły Kraków rzadziej pojawiłeś się na boisku. Z czego to wynikało?

Przyczynił się do tego ciąg kontuzji, wyleczyłem jedna i pojawiła się kolejna. To wykluczyło mnie z okresu przygotowawczego oraz rozgrywek.

Jakie cele indywidualne stawiasz przed sobą na najbliższe pół roku?

Bardzo ważna jest dla mnie regularna gra, więc na pewno chciałbym rozegrać większość spotkań w tej rundzie. Mam również nadzieję zachowywać w nich jak najwięcej czystych kont.

O co chciałbyś walczyć z naszym zespołem w rundzie wiosennej i jak oceniasz potencjał drużyny?

Oczywiście z całą drużyną powalczymy o jak najwyższe miejsce na koniec sezonu.

fot. Przemysław Nijakowski