MKS Kluczbork po raz drugi

Kolejny mecz sparingowy rozegrają w sobotę piłkarze Stali. Podobnie jak przed tygodniem żółto-niebiescy zmierzą się w Kluczborku z MKS-em, tym razem jednak oba zespoły zagrają - pierwszy raz w roku - na boisku z naturalną nawierzchnią.
W ubiegłą sobotę nasza drużyna zasłużenie pokonała MKS 2:0 po trafieniach Damiana Celucha i nowego napastnika - Piotra Makowskiego. Tym razem gospodarze z pewnością będą chcieli wziąć sparingowy rewanż i pokazać się z lepszej strony. A forma naszych rywali wydaje się rosnąć, na co może wskazywać wygrana w środę gra kontrolna z III-ligowym RKS Radomsko (4:2).
W przeciągu tygodnia nie doszły do nas żadne transferowe wieści ze strony internetowej MKS-u. Wciąż jedynymi oficjalnie potwierdzonymi nabytkami są powracający do Kluczborka Paweł Baraniak i Aleksander Jelonek. We wspomnianym już sparingu z Radomskiem testowanych było dwóch zawodników, więc zapewne przed rundą wiosenną kadra zespołu Jana Furlepy jeszcze "urośnie" o kilku nowych graczy.
W barwach Stali zobaczymy pięciu nowo zakontraktowanych zawodników, którzy już we wcześniejszych sparingach pokazali wysokie umiejętności. Gra naszego zespołu zaczyna wyglądać coraz lepiej i liczymy, że na dwa tygodnie przed pucharowym starciem z kędzierzyńskim Chemikiem drużyna trenera Domagały znów zaprezentuje się z dobrej strony.

Sparing nr 6

MKS Kluczbork - Stal
15.02.2020 (sobota), godz. 11:00
Boisko KKS-u w Kluczborku, ul. Sportowa 7.