Moto-Jelcz Oława środowym sparingpartnerem Stali

Już w środę kolejny mecz kontrolny rozegrają piłkarze Stali, którzy na własnym obiekcie podejmą czwartoligowy Moto-Jelcz Oława. Pierwszy gwizdek na bocznym boisku brzeskiego stadionu zabrzmi o godzinie 18:30.

Oławska drużyna jest w tym sezonie beniaminkiem dolnośląskiej IV ligi. Rundę jesienną w wykonaniu ekipy trenera Jarosława Fliśnika należy uznać za udaną, bowiem oławianie zajmują po niej 7. miejsce w tabeli z dorobkiem 26 zdobytych punktów.
Piłkarze Moto-Jelcza wznowili treningi w styczniu i jak dotychczas rozegrali dwa mecze sparingowe. Najpierw pokonali przedstawiciela opolskiej okręgówki - Wiking Rodło Opole (3:2), a następnie zebrali srogie lanie (0:5) od Polonii Trzebnica, czyli swojego ligowego rywala. Na razie jedyną zmianą w kadrze oławskiego zespołu jest odejście Lucjana Zielińskiego do Skry Częstochowa.
W drużynie naszych środowych rywali występuje dwóch byłych zawodników Stali - Kamil Dołgan i Marcin Mazur.
Sparing nr 7
Stal - Moto-Jelcz Oława