Olimpia Elbląg rywalem Stali w Totolotek Puchar Polski

Dzisiaj w siedzibie PZPN, odbyło się losowanie I rundy Totolotek Pucharu Polski w którym po wygraniu regionalnego pucharu występuje nasza drużyna.

Z niecierpliwością oczekiwaliśmy na wyniki losowania, które ostatecznie sprawiło, iż w I rundzie zagramy z II-Ligową Olimpią Elbląg.

Olimpia Elbląg to drużyna prowadzona przez dobrze nam znanego trenera Adama Noconia, który w przeszłości trenował min. Ruch Zdzieszowice. W obecnych rozgrywkach po czterech kolejkach nasi rywale dzierżą miano jednej z dwóch drużyn, które w II Lidze nie zaznały jeszcze przegranej. Na osiem zdobytych punktów elblążan składają się dwie wygrane (4:0 z Lechem II Poznań, 2:0 z Elaną Toruń) oraz dwa remisy (oba po 1:1 z Widzewem Łódź oraz Górnikiem Polkowice).

Co ciekawe I runda Totolotek Pucharu Polski nie będzie pierwszym meczem w tych rozgrywkach Olimpii, która w rudzie przedwstępnej, rozegranej na początku sierpnia pokonała ROW 1964 Rybnik 2:1 i tym samym awansowała do dalszych gier.

Zwycięzcy I rundy awansują do kolejnej fazy w której wystąpi trzydzieści dwie wygrane drużyny. Mecze drugiej rundy zaplanowane są na 29-31.10.2019

Mecze pierwszej rundy zostaną rozegrane w dniach 24-26.09.2019 ale o szczegółach na razie za wcześnie jeszcze pisać.

O dokładnym terminie i godzinie meczu poinformujemy Państwa niebawem.