OLJ: Odra Opole - Stal 2:0

Przegraną w 7 kolejce Opolskiej Ligi Juniorów zanotowali w sobotę nasi zawodnicy. Musieli oni uznać wyższość rówieśników z Odry Opole, którzy wygrali w meczu domowym 2:0. Była to druga przegrana „żółto-niebieskich” w obecnym sezonie, którzy po 7 kolejkach mając na koncie 15 punktów zajmują 4 miejsce w tabeli .

W sobotnim meczu nasza drużyna wystąpiła bez trzech podstawowych zawodników (2 obrońców i bramkarz), którzy zmagają się z drobnymi urazami. Zwycięstwo Odry było jak najbardziej zasłużone i już w pierwszej połowie nasi rywale nie wykorzystali dwóch dogodnych sytuacji. W drugiej części nasza drużyna zaczęła grać odrobinę lepiej i paradoksalnie straciła gola. W 70 minucie błąd w kryciu po rzucie rożnym i gospodarze prowadzili 1:0. W końcówce podwyższyli z rzutu karnego na 2:0.