OLJM: Stal - Hattrick Głuchołazy 8:0

W ostatnim meczu I rundy Opolskiej Ligi Juniorów Młodszych, nas zawodnicy wysoko pokonali Hattrick Głuchołazy 8:0. Był to siódmy kolejny wygrany mecz „żółto-niebieskich”, którzy pewnie przewodzą tabeli. W siedmiu kolejkach zdobyli oni 37 goli tracąc jedynie 2! W przyszłym tygodniu zaczynają rundę rewanżową i bój o Ligę Międzywojewódzką. Trzymamy kciuki.

Dzisiejszy mecz całkowicie przebiegał pod dyktando naszych zawodników. Graliśmy szybko, ładnie i stworzyliśmy sobie mnóstwo okazji bramkowych. Podopieczni trenera Zbigniewa Marca zdobyli dzisiaj 8 goli, a kilka z nich było naprawdę przedniej urody. Dzisiejsza wygrana pozwoliła im utrzymać miano jedynej niepokonanej drużyny w I rundzie rozgrywek OLJM.

7 kolejka OLJM

Stal – Hattrick Głuchołazy 8:0

(Miłosz Ucar - 8', Mateusz Dychus 11', 57’, Kacper Zarucki 14', 39', Piotr Mendak 54', 65’, Kacper Zarzycki 62').

Stal : KRĘŻEL JAKUB, BIESZCZAD POTR , DZIURA MARCIN ( 65' KOWALSKI JAKUB ), BOBER WOJCIECH, WOLAN JAN ( 55 ' WOŹNIAK DANIEL ) , MENDAK PIOTR, SMOK JAKUB ( 54 ' LUBCZYK MATEUSZ ) , ZARZYCKI KACPER, UCAR MIŁOSZ ( 50' KACHEL RADOSŁAW ), ZARUCKI KACPER, DYCHUS MATEUSZ ( 60' BANIK MATEUSZ ). Trener: Zbigniew Marzec.