OLJ: Odra Opole - Stal Brzeg 0:0

W VII kolejce Opolskiej Ligi Juniorów naszą drużyną czekał bardzo trudny wyjazd do Opola na mecz z miejscową Odrą. Nasi rywale jeszcze w poprzednim sezonie występowali w Centralnej Lidze Juniorów, grając z najsilniejszymi drużynami w kraju. Nie przestraszyli się zawodnicy Stali miejscowych i po wyrównanym meczu, przywieźli zasłużony punkt z Opola.

Mecz ten od początku toczył się głównie w środkowej części boiska. Żadna drużyna, nie chciała jako pierwsza stracić gola, który spowodował by zmianę taktyki, tym samym narażając się na groźne kontry. Dość powiedzieć że zawodnicy Odry, stworzyli tylko jedną groźną sytuację, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, zażegnaną przez zawodników i bramkarza Stali. I koniec końców te „piłkarskie szachy”, zakończyły się sprawiedliwym remisem.

Była to pierwsza strata punktów zawodników Stali w obecnym sezonie. Z dziewiętnastoma punktami zajmują oni 2 miejsce w tabeli, tracąc dwa do prowadzącego MKS-u Kluczbork oraz wyprzedzając o dwa Odrę Opole.

Opolska Liga Juniorów – VII kolejka

Odra Opole – Stal Brzeg 0:0

Stal: Guźniczak, Drozd, Szpulak, Tokarczyk, Jabłoński, Masłowski, Dykus (70’ Janeczek), Mendak, Doszna (90’ Świechowski), Rawski, Kędra (85’ Zadrożny)

Trener: Bartosz Kowalski