OLJM: MKS Kluczbork - Stal 0:5. Mamy awans!!!!

W 12 kolejce Opolskiej Ligi Juniorów Młodszych, nasi zawodnicy wysoko pokonali w Kluczborku miejscowy MKS, 5:0. Jednoczesna przegrana Pomologii Prószków, sprawiła że na dwie kolejki przed końcem sezonu, nasi zawodnicy zapewnili sobie co najmniej drugie miejsce w tabeli i tym samym awans do Ligi Międzywojewódzkiej! Gratulujemy.

Dzisiejszy mecz ułożył się dla nas idealnie, bowiem już po dziesięciu minutach, po golach Zaruckiego prowadziliśmy 2:0. Gospodarze, nie mogąc przeciwstawić się naszym zawodnikom próbowali gry z kontry i raz pomogła nam poprzeczka a raz dobrze interweniujący golkiper.

Druga połowa to już pełna dominacja Stali i trzy zdobyte gole, które ostatecznie dały nam 3 punkty i awans do rozgrywek międzywojewódzkich.