OLJ: TOR Dobrzeń Wielki - Stal 0:3

W 12 kolejce Opolskiej Ligi Juniorów, nasza drużyna, pokonała w meczu wyjazdowym, TOR Dobrzeń Wielki 3:0 i tym samym zapewniła sobie 5 miejsce w tabeli po rundzie jesiennej. Gole dla „żółto-niebieskich” zdobyli Kot (2) oraz Krej.

Pierwsza połowa to nasza przewaga ale także duża nieskuteczność. Przy lepiej ustawionych celownikach, mogliśmy zdobyć 4 lub 5 goli. Po przerwie nasi zawodnicy zagrali skuteczniej. Pierwszego gola, otwierającego wynik, zdobył Krej z rzutu wolnego. Wynik, strzelając dwa gole „przyklepał” niezawodny Kot i z kompletem punktów wróciliśmy do Brzegu. Mecz ten z powodu kontuzji Kozaka, kończyliśmy w 10 ale jak pokazuje wynik końcowy nie miało to wpływu na naszą dobrą grę.