OLJM: Stal - MKS MOSiR Opole 1:5

Pierwszej porażki w sezonie zaznali nasi juniorzy młodsi, którzy w 10 kolejce Opolskiej Ligi Juniorów Młodszych, przegrali z MKS MOSiR Opole 1:5.

Kiedyś to się musiało stać i po meczu w którym naszym zawodnikom nie wychodziło nic, zaznali oni pierwszej przegranej. W meczu tym było dużo walki i chęci ale to rywal strzelał gole. Przegrana ta mogła być niższa ale w kilku przypadkach nie dopisało nam szczęście (słupek, niewykorzystana sytuacja sam na sam). Koniec końców, rywal był w sobotę lepszą drużyną i wygrał zasłużenie.

W sobotę w starciu z Chemikiem Kędzierzyn-Koźle nasi zawodnicy postarają się powrócić na zwycięski szlak.

10 kolejka OLJM

Stal – MKS MOSiR Opole 1:5

(Kacper Zarucki)

Stal: KRĘŻEL JAKUB, WOLAN JAN, DZIURA MARCIN, BOBER WOJCIECH, WOŹNIAK DANIEL, MENDAK PIOTR (79' KACHEL RADOSŁAW ), ZARUCKI KACPER, ZARZYCKI KACPER (6' UCAR MIŁOSZ ), DYCHUS MATEUSZ, BANIK MATEUSZ (41' LUBCZYK MATEUSZ). Trener: Zbigniew Marzec.