OLJ: Pogoń Prudnik - Stal 2:3

W 10 kolejce Opolskiej Ligi Juniorów nasi zawodnicy, wygrywając 3:2 w Prudniku z Pogonią, zainkasowali kolejny komplet punktów. Jak na razie „żółto-niebiescy” grają bezkompromisowo wygrywając 7 meczów oraz 3 remisując i z 21 punktami zajmują w tabeli 5 miejsce.

Mimo kilku okazji naszych zawodników, pierwsza połowa zakończyła się wynikiem remisowym. W drugiej części na prowadzenie, w 70 minucie wyprowadził nas, niezawodny w tym sezonie Arkadiusz Kot, a kiedy w 81 minucie na 3:1 „poprawił” Dawid Dziedzic i wydawało się że spokojnie dowieziemy wygraną. Bramka kontaktowa rywali zdobyta w końcówce meczu, wprowadziła w nasze szeregi wiele nerwowości ale ostatecznie nie straciliśmy więcej goli i mogliśmy cieszyć się kolejnym kompletem punktów.

Warty odnotowania jest powrót po długiej kontuzji Dawida Dziedzica oraz debiut w juniorach starszych, Daniela Jankowskiego.