OLT: Chemik Kędzierzyn-Koźle - Stal 0:10

W 11 kolejce Opolskiej Ligi Trampkarzy, nasza drużyna udała się na mecz do Kędzierzyna-Koźla z miejscowym Chemikiem. Tam czekała na nas niespodzianka, bowiem rywale wystawili do gry tylko ośmiu uprawnionych zawodników.

Pomimo ambitnej postawy Chemika, nasi zawodnicy od początku meczu przejęli inicjatywę i po 16 minutach prowadziliśmy już 4:0. Gole w tym fragmencie dla „żółto-niebieskich” zdobyli: Mikuła, Dudzik, Tysier oraz Jabłoński. W dalszej części nasi zawodnicy w osobach Jabłońskiego i Mikuły zdobyli jeszcze dwa gole i takim rezultatem zakończyła się pierwsza połowa.

Druga część swoim przebiegiem nie odbiegała od pierwszej i nasi zawodnicy stworzyli sobie mnóstwo okazji bramkowych i tylko bardzo dobra postawa bramkarza Chemika uchroniła ich od pogromu. W drugiej połowie udało nam się zdobyć kolejne cztery gole (Chyrzyński, Mikuła x3) i przywieść jakże cenne punkty do Brzegu. Ostatecznie wygraliśmy 10:0 ale miejscowym zawodnikom należą się brawa za ambicję i walkę.