OLT: Start Dobrodzień - Stal 1:3

W ostatniej kolejce rundy jesiennej Opolskiej Ligi Trampkarzy spotkaliśmy się z zespołem Startu Dobrodzień. Od początku ruszyliśmy do natarcia i w 16 minucie po rzucie karnym Łukasz Dudzik strzelił dla nas pierwszą bramkę. W 24 minucie po prostopadłym podaniu Jakuba Migacza, Kuba Mikuła zachował się jak wytrawny strzelec i prowadziliśmy 2:0. W tej części spotkania mieliśmy jeszcze kilka dobrych sytuacji, ale nie potrafiliśmy zdobyć więcej bramek.

Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie. Dalej dyktowaliśmy warunki gry, jednak gospodarze próbowali odgryzać się kontrami. W 41 minucie po rzucie rożnym odbitą piłkę bardzo dobrym uderzeniem, wykończył ponownie Łukasz Dudzik i prowadziliśmy już 3:0.

Gospodarze jednak cały czas walczyli o poprawienie rezultatu i w 50 minucie z rzutu wolnego zmniejszyli straty na 3:1. Do końca spotkania mimo kilku okazji z obu stron wynik nie uległ zmianie.