OLJM: Stal - Chemik Kędzierzyn-Koźle 5:0

W 11 kolejce Opolskiej Ligi Juniorów Młodszych, Stal pokonała Chemika Kędzierzyn-Koźle 5:0 i utrzymała tym samym drugie miejsce w tabeli. Przypominamy, iż do Ligi Międzywojewódzkiej awansują dwie drużyny a nad trzecią Pomologią mamy 5 punktów przewagi i trzy mecze do rozegrania.

Do meczu z „Chemicznymi” przystępowaliśmy z małymi obawami jak zareaguje drużyna po pierwszej porażce jakiej doznała tydzień temu. Na szczęście nasi zawodnicy podeszli do tego meczu mocno skoncentrowani i z chęcią zwycięstwa. Już w 4 minucie prowadzenie dał nam Kacper Zarucki i mogliśmy spokojnie kontrolować grę. W I połowie zdobyliśmy jeszcze dwa gole i na przerwę schodziliśmy w dobrych nastrojach. W drugiej części meczu, mając pełną kontrolę nad tym meczem dołożyliśmy dwa kolejne gole i tym samym dopisaliśmy do swojego konta trzy „oczka”.