Opolska Liga Juniorów Starszych: Polonia Nysa - Stal Brzeg 0:2

Już tylko trzy drużyny mogą się pochwalić kompletem punktów w Opolskiej Lidze Juniorów. Obok głównych faworytów czyli MKS Kluczbork oraz Odry Opole, 12 „oczek” zgarnęła także nasza drużyna. W IV kolejce nasi zawodnicy pokonali w meczu wyjazdowym Polonię Nysa 2:0.

Wynik wskazuje na gładkie zwycięstwo juniorów Stali, ale nic z tego. W I połowie „żółto-niebiescy” spisywali się bardzo słabo i przy lepszej grze Polonii mogli przegrywać 0:2. Na drugą część spotkania zawodnicy Stali wyszli bardziej zmobilizowani i zdeterminowani. Na prowadzenie w 65 minucie wyprowadził nas M. Mendak. Kto wie jak potoczyły by się losy tego meczu, gdyby nie świetna interwencja naszego bramkarza, który wybronił sytuację sam na sam z zawodnikiem gospodarzy. Dobra interwencja Guźniczaka dodała pewności naszym zawodnikom, którzy w 86 minucie podwyższyli prowadzenie. Strzelcem drugiego gola dla Stali był Masłowski.