Ostatni sparing "na szóstkę"!

W ostatnim meczu kontrolnym w zimowym okresie przygotowawczym, nasza drużyna pewnie i wysoko pokonała OKS Olesno 6:0. Na tydzień przed startem ligi i meczem w Kowarach z Olimpią nasza gra wygląda naprawdę dobrze co cieszy trenera i zawodników.

Mecz z OKS Olesno całkowicie przebiegał pod nasze dyktando. Jedynie przez pierwsze 30 minut, gospodarze próbowali dotrzymać kroku naszym zawodnikom. Strzelanie w Oleśnie rozpoczął już w 5 minucie Lipiński, który otrzymał prostopadłe podanie od Mazura i po minięciu bramkarza umieścił piłkę w siatce po raz pierwszy. Dwie minuty później ten sam zawodnik ponownie wpisał się na listę strzelców, po niemal identycznej akcji jak ta z piątej minuty z tym że tym razem dogrywał mu Gancarczyk. Dwubramkowym prowadzeniem naszej drużyny zakończyła się pierwsza połowa a strzelanie w drugiej rozpoczął w 54 minucie Gancarczyk. Piłka po jego strzale dotknęła jednego z miejscowych zawodników myląc tym samym bramkarza. W 67 minucie prostopadłym podaniem do Kulczyckiego popisał się Gordzielik i nasz młody boczny pomocnik zdobył czwartą bramkę w dzisiejszym meczu. Na 5 do 0 strzałem bezpośrednio z rzutu rożnego gola zdobył Nowacki a strzelanie zakończył Gordzielik po akcji zawodnika testowanego z Boczarskim, po której ten drugi idealnie wystawił piłkę naszemu napastnikowi.

Sprawdzian generalny przed startem ligi wyszedł naszym zawodnikom okazale a sześć strzelonych goli solidnej drużynie OKS Olesno jest tego potwierdzeniem. Jedyne co martwi to kilka kontuzji w drużynie ale miejmy nadzieję że na sobotę większość zawodników będzie do dyspozycji trenera Pikausa.