Pierwsze ruchy kadrowe w zimowym okresie przygotowawczym

Pierwsze  ruchy kadrowe w zimowym okresie przygotowawczym

Za nami pierwszy miesiąc treningów, który nasi zawodnicy spędzili na sztucznej murawie oraz na siłowni. W tym czasie rozegrali także cztery mecze kontrolne, raz wygrywając (Agroplon Głuszyna) oraz trzykrotnie przegrywając (MKS Kluczbork, KKS Kalisz oraz Rozwój Katowice).

W tym czasie sztab szkoleniowy testował kilku zawodników z pośród których jak na razie dwóch znalazło uznanie w oczach trenera i finalizowane są z nimi umowy (o ich wyniku powiadomimy wkrótce).

Po styczniowych treningach zapadły także, pierwsze decyzje kadrowe w wyniku których w „żółto-niebieskich” barwach w nadchodzącej rundzie nie zobaczymy czterech zawodników. Dawida Lipińskiego, który z powodów zawodowych  zrezygnował z dalszej gry w naszej drużynie oraz Kamila Sosny, Igora Nahornego oraz Patryka Poręby, którzy dostali wolną rękę w poszukiwaniu nowych klubów.

Wszystkim wyżej wymienionym zawodnikom dziękujemy za reprezentowanie naszej drużyny i życzymy sukcesów w innych drużynach.