Rozwój lepszy w sparingu

W kolejnym meczu sparingowym nasza drużyna przegrała z drugoligowym Rozwojem Katowice 0:2. Po dobrej pierwszej połowie utrzymywał się wynik bezbramkowy. Na początku drugiej części gry gospodarze zdobyli dwa gole, a w następnych minutach kontrolowali przebieg gry, rzadko dopuszczając Stalowców pod własną bramkę.

W pierwszej jedenastce wystąpili: Stitou - Szubertowski, Gawroński, Maj, Jankowski, Zawodnik testowany, Smok, Nowacki, Gajda, Celuch, Stępień. Na początku meczu dwukrotnie dobrze interweniował Stitou, podobnie jak bramkarz Rozwoju, który na raty obronił groźną kontrę wykończoną przez Celucha. Ten sam zawodnik mógł w 16. minucie dać prowadzenie Stali, ale po jego strzale głową znów górą był golkiper gospodarzy. Dobra gra naszej drużyny przełożyła się jeszcze na dwa strzały w wykonaniu Gajdy i Maja, oba niecelne.
W drugiej połowie w naszej drużynie zagrali: Paszek - Pożarycki, Danielik, Zawodnik testowany, Kolanko, Kuriata, Kulczycki, Cieślik, Horański, Dychus oraz Żegleń. Niestety już w 51' drużyna Rozwoju skutecznie wykonała rzut wolny, który zakończył się celną główką i bramką dla gospodarzy. W 63. minucie prostą stratę zanotował nasz obrońca, a jego błąd wykorzystał napastnik Rozwoju i "podcinką" pokonał Paszka. Na to trafienia próbował odpowiedzieć Cieślik, lecz najpierw nie trafił z rzutu wolnego, a następnie jego strzał z okolic dwudziestego metra z trudem obronił bramkarz Rozwoju. Przed końcem meczu gospodarze jeszcze dwukrotnie obili słupek naszej bramki, ale wynik nie uległ już zmianie.