Prezetacja drużyny na sezon 2019/2020

Już za tydzień w pierwszy weekend sierpnia, zmagania ligowe w III Lidze gr. 3 zainaugurują nasi zawodnicy, którzy w sobotę o 13:00 na Stadionie Miejskim w Brzegu zagrają z rezerwami Górnika Zabrze. Jak do tej pory zakontraktowaliśmy dwóch nowych zawodników – Dominika Wejerowskiego oraz Piotra Niewieściuka. Na dniach powinniśmy poznać nazwisko nowego bramkarza oraz kilku zawodników młodzieżowych.

Wszystkich nowych oraz oczywiście „starych” zawodników będzie można spotkać i zobaczyć w najbliższy czwartek 01.08.2019 na Stadionie Miejskim w Brzegu. W tym dniu o godz. 19:00 odbędzie się prezentacja drużyny i sztabu szkoleniowego.

Zapraszamy wszystkich kibiców brzeskiej Stali na to spotkanie na którym będzie możliwość porozmawiać z zawodnikami, sztabem szkoleniowym oraz zarządem klubu. Oprócz przedstawienia kadry, będzie można także usłyszeć o celach drużyny na nadchodzący sezon.

Prezentacja I drużyny

01.08.2019 (czwartek), godz. 19:00

Stadion Miejski w Brzegu.

Zapraszamy serdecznie!