Przegrana juniorów młodszych

Niestety, nieudanie w Makroregionalnej Lidze Juniorów Młodszych rundę rewanżową zainaugurowali nasi zawodnicy przegrywając w Opolu z miejscowym MKS MOSiR 0:2. Nie udał się tym samym zrewanżować opolanom za przegraną u siebie.

Mecz ten rozpoczął się od bardzo dobrej okazji naszych zawodników (niewykorzystanej) ale wraz z kolejnymi minutami ich gra wyglądała coraz słabiej. Feralna okazała się 22. minuta w której wobec biernej postawy naszych obrońców, dośrodkowanie w nasze pole karne skończyło się golem dla gospodarzy. Chwilę później w polu karnym upadł zawodnik MOSiR a sędzia wskazał mocno kontrowersyjną „11” i było 2:0.

W drugie części gry nasi zawodnicy próbowali odrobić straty ale mimo przewagi jaką osiągnęli nie udało im się zdobyć gola.