"Weekendowy rozkład jazdy z BTP Stal Brzeg"

Przed nami kolejny weekend w którym według synoptyków mają już panować wiosenne warunki pogodowe. My, ze swojej strony zapraszamy na mecze naszych drużyny, które powalczą o kolejne ligowe punkty.

Tradycyjnie, weekendowe zamgania ligowe, rozpoczną trampkarze, którzy notują bardzo udaną wiosnę i w tabeli zajmują już 4 miejsce. Jutro czeka ich trudne zadania bowiem zmierzą się z liderem tabeli MKS MOSiR Opole.

Opolska Liga Trampkarzy, 14 kolejka

MKS MOSiR Opole - Stal

12.05.2017 (piątek), godz. 18:00

Opole

Nietypowo bo w piątek w  ECO Opolskiej Lidze Juniorów, nasi juniorzy wybiorą się do Prószkowa na mecz z wiceliderem Pomologią. O punkty będzie ciężko ale na pewno komplet punktów jest możliwy.

ECO OLJ, 22 kolejka

Pomologia Prószków - Stal

12.05.2017 (piątek), godz. 17:00

Prószków.

W sobotę kolejna dawka emocji. O 11:00 na Stadionie Miejskim w Brzegu w Makroregionalnej Lidze Juniorów Młodszych, nasi zawodnicy zagrają z Ruchem Chorzów. Rywal mocny ale u siebie nasi zawodnicy grają zdecydowanie lepiej niż na wyjazdach więc kto wie?

MJLM gr. C, 9 kolejka

Stal - Ruch Chorzów

13.05.2017 (sobota), godz. 12:00

Stadion Miejski w Brzegu.

Także w sobotę i także u siebie w II Lidze Trampkarzy nasz zespół podejmnie ostatni w tabeli LZS LBB ENERGY Kup.

II Liga Trampkarzy gr.II, 14 kolejka

Stal - LZS LBB ENERGY Kup

13.05.2017 (sobota), godz. 11:00

Stadion Miejski w Brzegu

Seniorzy w III Lidze kontynuują "śląskie" wyjazdy. Tym razem zagrają w Pawłowicach Śląskich z Pniówkiem.

III Liga, gr. 3, 27 kolejka

Pniówek Pawłowice Śląskie - Stal

13.05.2017 (sobota), godz. 17:00

Pawłowice Śląskie

W poniedziałek w Lidze Młodzików, zagraja dwie nasze drużyny. W gr 3, u siebie zagramy z Rodłem Opole oraz w gr 2 na wyjeździe ze Skalnikiem Gracze.

Liga Młodzików gr.2, 19 kolejka

Stal - Rodło Opole