Przegrana juniorów z Pomologią

W 22 kolejce ECO Opolskiej Ligi Juniorów, Stal przegrała w Prószkowie z Pomologią 1:2. Gola dla naszej drużyny w pierwszej połowie zdobył Wystrach.

Mecz z wiceliderem tabeli był bardzo wyrównany. W pierwszej połowie, nasza drużyna stworzyła sobie kilka dobrych sytuacji (min. po strzale Firka z linii bramkowej Pomologii, piłkę wybił obrońca). Gospodarze wyszli na prowadzenie w 10 minucie a w 31. wyrównanie dał nam Wystrach. W drugiej części lekką przewagę osiągnęli miejscowi (dwa razy sam na sam broni Krężel). Gola straciliśmy w doliczonym czasie gry w 95 minucie (mimo że sędzia przedłużył mecz o dwie). W międzyczasie Szpulak został ukarany czerwoną kartką (za dwie żółte) a gol padł po wielkim zamieszaniu w naszym polu karnym.

ECO Opolska Liga Juniorów, 22 kolejka

Pomologia Prószków – Stal 2:1

(Wystrach)

Stal: Krężel – Urysz, Szpulak, Gawroński, Kozak, Krej, Kędra, Grudziński (70’ Dykus), Firek, Mendak, Wystrach. Trener: Bartosz Kowalski.