Regionalny Puchar Polski 2020/2021 rozlosowany

Wczoraj w siedzibie Opolskiego Związku Piłki Nożnej, odbyło się losowanie trzech wstępnych rund Regionalnego Pucharu Polski edycji 2020/2021.

Pierwsza runda w której nasza drużyna wylosowała wolny los, zostanie rozegrana w środę 14.08.2019. 1/16 zostanie rozegrana tydzień później (także w środę) a nasza drużyna zmierzy się ze zwycięzcą pary nr 7- Śląsk Łubniany/Małapanew Ozimek. Jeśli Stal przejdzie i tę rundę, wówczas zmierzy się z wygranym par: Start Bogdanowice/KS Unia Krapkowice oraz LZS Stary Ujazd/KS Krasiejów.

Przypominamy, iż w poprzednią edycję Regionalnego Pucharu Polski wygrała Stal, co dało nam przepustkę do rozgrywek centralnych. Pierwsza runda Totolotek Puchar Polski zostanie rozegrana we wrześniu.

Zdjęcie tytułowe: www.pilkaopolska.pl