Smak dołącza do grona sponsorów Stali!

Kolejna uznana marka zdecydowała się wspierać nasz klub. W gronie sponsorów Stali witamy firmę P.P.H.U. "SMAK" - Katarzyna Sawicka, Paweł Sawicki!

Firmę Smak niejeden z naszych kibiców zapewne już zna. Działa ona na rynku od 1994 roku i oferuje smaczne, tradycyjne wyroby garmażeryjne, przygotowywane w wyjątkowy sposób. Produkty zaopatrujące kuchnię "Smaka" są pozyskiwane od lokalnych dostawców, a następnie doświadczony zespół kucharek przygotowuje je w taki sposób, że finalnie potrawy mają prawdziwy, domowy, pozbawiony konserwantów i ulepszaczy smak.

W ofercie znajdziecie m.in. pyszne pierogi, krokiety, zupy oraz wiele innych potraw - kotlety mielone, placki ziemniaczane czy gulasze. Więcej informacji na temat oferty można znaleźć na stronie internetowej www.smakbrzeg.pl, a także w siedmiu sklepach stacjonarnych w następujących lokalizacjach:

- Brzeg, ul. Jagiełły 21,
- Brzeg, ul. Chrobrego 12,
- Brzeg, ul. Słowackiego 31,
- Oława, ul. Iwaszkiewicza 139a,
- Oława, ul. Rynek 2,
- Nysa, ul. Wrocławska 15/5,
- Niemodlin, ul. Rynek 33.

Oprócz tego dania firmy Smak można również zakupić w wielu sklepach partnerskich we Wrocławiu, których lista również znajduje się na stronie internetowej naszego nowego sponsora.

W minionym tygodniu umowę sponsorską wraz z reprezentantami firmy podpisał prezes Stali Piotr Scąber.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie dla naszego klubu, a kibiców zachęcamy do korzystania z oferty Smaka!

P.P.H.U. "SMAK" s.c. - Katarzyna Sawicka, Paweł Sawicki
Brzeg, ul. Starobrzeska 67 (siedziba firmy)
kontakt: tel. +48 77 444 04 00, 510 156 623
e-mail: biuro@smakbrzeg.pl