Sparing nr 3. KKS Kalisz - Stal

Trzeci tydzień zimowych przygotowań, nasi zawodnicy zakończą trzecią grą kontrolną, którą rozegrają w Kaliszu z miejscowym KKS. W dzisiejszym meczu, trener Jacek będzie miał do dyspozycji dwie jedenastki, w których sprawdzi zawodników testowanych oraz kilku juniorów.

KKS Kalisz to przedstawiciel III ligi grupy drugiej w której po rundzie jesiennej, tracąc jeden punkt do lidera, zajmuje trzecie miejsce. W Kaliszu nie ukrywają, iż interesuje ich awans na szczebel centralny i temu celowi podporządkowane są wszystkie ruchy transferowe. Do klubu dołączyło już trzech zawodników: Mikołaj Neuman (Legia Warszawa), Patryk Jarantowicz (Wda Świecie) czy Todor Trayanov (Bułgaria). Trzech zawodników dołączyło do kaliszan i trzech musiało klub opuścić: Dominik Domagalski, Krzysztof Krysztofowicz oraz Patryk Kielib – tych zawodników kibice nie zobaczą już w barwach KKS.

Przygotowania naszych zawodników do rundy wiosennej idą pełną parą. „Żółto-niebiescy” trenują cztery razy w tygodniu na własnych obiektach oraz na siłowni. Trener Jacek ma do dyspozycji całą kadrę oraz zawodników testowanych (z dwoma z nich jesteśmy „już” po słowie ale oczekujemy na ich „papiery” z klubów macierzystych).

Sparingi z KKS Kalisz to już niemal tradycja a dzisiejszy mecz będzie takim czwartym spotkaniem. Bilans tych meczów to dwie wygrane kaliszan (obie jako gospodarze) oraz jedna naszej drużyny (w Brzegu).

Sparing nr 3

KKS Kalisz – Stal