Przegrywamy w Kaliszu

W trzecim meczu sparingowym nasza drużyna wyraźnie przegrała z KKS Kalisz 0:4. Mecz rozgrywany na ciężkim, zaśnieżonym boisku w pierwszej połowie był dość wyrównany, natomiast w drugiej części gry gospodarze wykorzystali błędy naszej drużyny i zdobyli kolejne bramki.

Pierwszą połowę Stal rozpoczęła w składzie: Paszek - Maj, Pożarycki, Zawodnik testowany, Kolanko, Kuriata, Zawodnik testowany, Cieślik, Zawodnik testowany, Stępień, Celuch. W pierwszych minutach dwie okazje do zdobycia bramki miał Celuch, jednak raz jego strzał został zablokowany, a raz niecelnie główkował. Gospodarze również mieli swoje sytuacje i jedną z nich zamienili na gola w 34. minucie.

Druga część gry rozpoczęliśmy w niemal zupełnie innym zestawieniu. Zagrali: Stitou - Kolanko, Gawroński, Zawodnik testowany, Jankowski, Danielik, Nahornyj, Smok, Zawodnik testowany, Kulczycki, Stępień oraz Szubertowski i Horański. W drugich 45. minutach obie drużyny miały sporo sytuacji bramkowych, lecz tylko kaliszanie zdołali je wykorzystać. W 62' po naszej stracie w środku boiska wyprowadzili kontrę, którą skutecznie wykończył Stefaniak. W drużynie Stali dobre sytuacje mieli Smok, Horański, Nahornyj czy jeden z zawodników testowanych, lecz ani razu nie zdołali umieścić piłki w siatce. To skrzętnie wykorzystali gospodarze; najpierw w 65' fantastycznym uderzeniem popisał się hiszpański zawodnik KKS-u, a w 78. minucie po stałym fragmencie gry wynik ustalił Stefaniak.