Sparing nr 3. Stal - Śląsk II Wrocław.

Już jutro (04.02.2017) na sztucznej murawie Stadionu Miejskiego w Brzegu, nasza drużyna w kolejnym meczu sparingowym zmierzy się z rezerwami Śląska Wrocław. Będzie to nasz trzeci mecz kontrolny w obecnym okresie przygotowawczym a drugi z rywalem ligowym.

Śląsk II Wrocław w obecnych rozgrywkach zajmuje 14 miejsce w tabeli naszej grupy III ligi. 17 punktów „Wojskowi” zdobyli odnosząc 4 wygrane oraz 5 remisów. Na swoim koncie zawodnicy WKS-u mają także 8 przegranych.

Przygotowania do rundy wiosennej zawodnicy Śląska II Wrocław rozpoczęli 09.01.2017 a już tydzień później wygrali halowy turniej w Sosnowcu. Gorzej poszło im w pierwszym sparingu, w którym musieli uznać wyższość Polonii Trzebnica, przegrywając w Trzebnicy 2:3.

Do kadry rezerw Śląska Wrocław dołączyło 4 młodych zawodników, którzy mają za zadanie ogrywania się w dorosłej piłce. Są to Jakub Kierkiewicz, Konrad Poprawa, Mateusz Czerwiński, Patryk Ostrowski. Sporym zainteresowaniem drużyn z wyższych lig cieszy się Daniel Łuczak, którego testował MKS Kluczbork oraz Siarka Tarnobrzeg.

W rozegranym w IV kolejce meczu ligowym nasza drużyna bezbramkowo zremisowała z rezerwami Śląska Wrocław.

IV kolejka III Ligi: Stal - Śląsk II Wrocław

Sparing nr 3:

Stal – Śląsk II Wrocław

04.02.2017 (sobota), godz. 14:00

Stadion Miejski w Brzegu.