Sparing: Stal – Foto-Higiena Gać 1:0

Piłkarze brzeskiej Stali kolejny sprawdzian rozgrywali z wysoko notowanym rywalem – Foto-Higieną Gać. Po dobrej grze zespół Sebastiana Sobczaka wygrał 1:0, a zwycięskiego gola zdobył Dawid Lipiński, który w 39. minucie wykorzystał dokładne podanie Bartłomieja Kulczyckiego.

Stal zagrała niemal w najsilniejszym składzie, zabrakło jedynie chorego Mateusza Ptaka. W pierwszej połowie brzeżanie grali bardzo dobrze i byli równorzędnym rywalem dla 10. zespołu III ligi. Stal wykorzystała jedna z niewielu sytuacji bramkowych, jakie miały miejsce przed przerwą i po 45 minutach prowadziła 1:0. W drugiej połowie w zespole Stali nastąpiło wiele zmian, co przełożyło się też na obraz gry. Goście stworzyli kilka okazji bramkowych, ale Marcin Raczkowski nie dał się pokonać. W końcówce meczu Sebastian Kowalik mógł podwyższyć wygrana na 2:0, ale w sytuacji sam na sam z bramkarze spudłował.

Stal Brzeg – Foto-Higiena Gać 1:0 (1:0)
Bramka dla Stali:
Dawid Lipiński
Stal: Marek Szymocha – Wojciech Krawców, Michał Sikorski, Piotr Józefkiewicz, Łukasz Strząbała, Bartłomiej Kulczycki, Łukasz Bonar, Tomasz Raczyński, Łukasz Szpak, Mateusz Poważny, Dawid Lipiński oraz Patryk Schwarz, Rafał Ożóg, Damian Michalak, Mateusz Fabiszewski, Sebastian Kowalik, Tomasz Mencel, Piotr Pączek, Grzegorz Doszna, Michał Malewicki, Arkadiusz Synówka, Adrian Janeczek. Trener Sebastian Sobczak.